Συγχαρητήρια και καλώς ήρθατε στον ΣΑΓΕΣ!
Τρίτη, Αύγουστος 1, 2023
![](https://www.sages.gr/sites/default/files/abitur.jpg)
Πολλά συγχαρητήρια στους φετινούς τελειόφοιτους της Γερμανικής Σχολής Θεσσαλονίκης για τα άριστα αποτελέσματα που πέτυχαν στις Πανελλαδικές εξετάσεις. 16 εισήλθαν σε Πολυτεχνικές σχολές, 8 σε σχολές Υγείας και σε Φυσικομαθηματικές σχολές, 7 σε σχολές Πολιτικών και Οικονομικών σπουδών, 4 σε Φιλοσοφικές σχολές και από 2 σε σχολές Πληροφορικής και Νομικής. Καλή σταδιοδρομία σε όλους!
Ταυτόχρονα υποδεχόμαστε στον ΣΑΓΕΣ τους νέους απόφοιτους του ’23 και τους περιμένουμε με χαρά να τους δούμε στις εκδηλώσεις του συλλόγου μας.